Elektryczne nożyce do cięcia kabli

Małe nożyce hydrauliczne elektryczne         Nożyce aligatorowe Kajman 200 zostały zaprojektowany z myślą o prostocie, wydajności i niezawodności pracy. Maszyna może być wykorzystywana w zakładach produkcyjnych jak również w firmach zajmujących się recyklingiem: kabli, do przecinania metali nieżelaznych, układów elektronicznych, profili, elementów z tworzyw, drutów, profili i innych materiałów. Koszty cięcia nożyc Kajman 200 są bardzo niskie.


Nożyce mogą być stosowane do przecinania odpadów metalu. Gilotyna bardzo szybko przecina złom, tworzywa, i drewno


        Nożyce do cięcia kabli doskonale sprawdzą się w miejscach w których dotychczas były stosowane szlifierki kątowe lub piły. Specjalne noże posiadają bardzo dużą żywotność, noże z tego samego materiału stosowane są w naszych większych maszynach do cięcia złomu i łamania szyn.


        Niewielka konstrukcja umożliwia łatwy transport urządzenia. Opatentowany system ułożyskowania daje możliwość przecinania blach i prętów w trybie ciągłym. Nożyce charakteryzują się dużą szybkością cięcia - do 14 cykli w ciągu minuty. Nożyce przecinają materiał w sposób ekologiczny - nie powstają pyły i iskry. Szczęka przytrzymująca zapobiega podnoszeniu materiału podczas cięcia. Nożyce hydrauliczne z powodzeniem mogą być stosowane w zastosowaniach przemysłowych, warsztatowych oraz w gospodarstwie domowym

Nożyce do drutu i profili

Nożyce kajman 200 do cięcia kabli posiadają zabudowany dyszel dzięki czemu można je łatwo transportować