Zobacz nowe produkty w naszej ofercie:Nożyce obrotowe do cięcia złomu do koparki umożliwiają szybkie przecinanie złomu w terenie. Doskonale sprawdzają się przy demontażach np. barier drogowych, słupów energetycznych itp.

Nożyce do cięcia katalizatorów umożliwiają rozcięcie katalizatora co daje możliwość wysypania monolitu. Nożyce aligatorowe Kajman z powodzeniem używane są przez europejskie firmy zajmujące się recyklingiem katalizatorów.

Nożyce obrotowe ze zderzakiem to nowy typ maszyny który ułatwia przecinanie materiału.

Prasonożyce grawitacyjne do cięcia złomu umożliwiają szybkie przecinanie złomu stalowego i kolorowego.

Maszyna do wyciągania drutów stalowych z opon stosowana jest w firmach zajmujących się recyklingiem odpadów gumowych Maszyna posiada konstrukcję ramową dzięki czemu stopka opony wyciągana jest sprawnie a opony nie trzeba podnosić przy pomocy windy lub wózka widłowego.
Nowość : Młyn do recyklingu opon z samochodów osobowych

Nowość : Kajman 200 - nożyce do cięcia kabli, elektroniki i złomu

       Aligatorowe nożyce Kajman 200 zostały zaprojektowane do przecinania i recyklingu drobnych elementów stalowych i metali kolorowych. Maszyny doskonale sprawdzają się w małych firmach które do tej pory przecinały złom przy pomocy szlifierek kątowych. Dużą zaletą urządzenia jest niski pobór mocy 1500 W. Dodatkowo zasilana jest napięciem 230V, dlatego można podpiąć nożyce w dowolnym miejscu.

Nożyce do cięcia kabli złom Małe nożyce do cięcia złomu Kajman 200Nożyce do cięcia kabli elektrycznych i energetycznych

Recykling wiązki samochodowe


Nowość : Nożyce obrotowe Kajman 450/600/800

       Nożyce aligatorowe Kajman mogą być wykonane w wersji obrotowej. Pochylenie stołu i elementu tnącego umożliwia łatwiejsze podawanie materiału. W przypadku przecinania prostych elementów typu : profile, pręty, rurki, nożyce samodzielnie pobierają materiał i przecinaja go na zadaną długość. Ten typ maszyn doskonale nadaje się do przemysłowego przecinania materiału w zestawieniu z samotokiem.Nowość : Maszyna Kajman 1000 podczas łamania żeliwa
Nowość : Nożyce uniwersalne do cięcia kątowników, ceowników i kształtowników - cięcie bez deformacji na równe kawałki.


Nowość : Maszyna do recyklingu - wyciągania obręczy z opon samochodowych

       Urządzenie Eagle, stosowane jest podczas wyciągania stopki z opon. Maszyna posiada konstrukcję bramową, dlatego dostarczenie opony pod haki nie stanowi problemu. Haki robocze umieszczone są z obu stron opony, co umożliwia skrócenie cyklu wyskubywania o połowę. Maszyna najczęściej stosowana jest w dużych firmach zajmujących się recyklingiem opon. Usunięcie stopki znacznie zwiększa żywotność noży w młynach do opon.
Nowość : Maszyna do złomu - automatyczne łamanie szyn kolejowych.

       Kajman Breaker został skonstruowany z myślą o automatyzacji procesu łamania szyn kolejowych. Łamacz samodzielnie pobiera szynę a następnie łamie ją na odcinki ustalone przez operatora. Razem z maszyną może być zmontowany stół, który umożliwia łatwe podawanie szyny pod uchwyt łamacza. Urządzenie posiada dużą wydajność przy zachowaniu niskiego poboru mocy 11 kW.
Nowość : Nożyce do metalu - cięcie bez deformacji

        Nożyce aligatorowe Kajman mogą być stosowane do szybkiego przecinania elementów metalowych bez deformacji. Specjalne noże profilowane umożliwiają wykonanie czystego cięcia, bez uszkodzenia przecinanych krawędzi. Noże tego typu stosowane są w walcowniach i u producentów wykorzystujących duże ilości kształtowników.
Nowość : Noże do cięcia rur

        Maszyny mogą być wyposażone w specjalne noże umożliwiające przecinanie rur o dużych średnicach. Na filmie zaprezentowano cięcie rury o średnicy 30 cm i grubości ścianki 8 mm.

Nowość : Nożyce do cięcia profili aluminiowych
Nowość : Nożyce do cięcia gąsek aluminium
Nowość : Nożyce podczas cięcia drutów i prętów zbrojeniowych


Nowość : Chwytak boczny do wózków
Nowość : Przecinanie stali nierdzewnej na 6 wielkościach maszyny
Nowość : Granulator do kabliNowość : Chwytak do złomu HDS podczas testówNowość : Nożyce podczas cięcia opon z samochodów osobowych

Przecinanie opon z wózków widłowychPrasonożyce grawitacyjne do złomuNowość : Szlifierka taśmowa do metalu model Gekon Mikro


Nowość : Szlifierka taśmowa do metalu model Gekon 100


Recykling gaśnic proszkowych


Przecinanie opakowań spożywczych


Przecinanie butli KEG


Przecinanie zawieszenia samochodowego


Przecinanie taśm górniczych


Przecinanie aluminiowe profile okienne


Przecinanie tytanu - nożyce aligatorowe


Przecinanie cewek energetycznych z transformatorów


Nożyce - gilotyna do cięcia aluminiumNożyce uniwersalne przecinanie prętów bez deformacjiPrzecinanie felg aluminiowych - nożyce do cięcia kół

- STRONA 2 - NOWE MASZYNY -Kliknij