Zobacz nowe produkty w naszej ofercie:Przecinanie gąsek aluminiowych na gilotynie do złomu Kajman 800. Gilotyna doskonale sprawdza się podczas cięcia złomu jak również w procesach produkcyjnych podczas dzielenia materiału, co umożliwia jego szybsze przetopienie.

Nożyce do cięcia profili aluminiowych na krótkie kawałki - Kajman 1000

Wycinanie elementów gumowych - gum z wahaczy samochodowych aluminiowych

Przecinanie wałków stalowych - nożyce Kajman z powodzeniem mogą być stosowane do przecinania wałków stalowych. W warunkach złomowych wałki przecinane są z deformacją. Dla klientów którzy oczekują równej powierzchni wałków stalowych możemy zaoferować noże profilowane. Dzięki kształtowi podkowy noże przecinają materiał nie krzywiąc go podczas cięcia.

Przecinanie grubej linki AL FE - Podczas recyklingu kabli energetycznych często zachodzi potrzeba ich przecięcia na mniejsze odcinki. Doskonale nadają się do tego nasze maszyny do złomu. Kajman 450L potrafi przecinać wiązkę linki AL. FE. Dla klientów którzy chcą przecinać pojedyncze kable możemy zaoferować mikro nożyce Kajman 200.

Nożyce do cięcia profili aluminiowych - w punktach skupu złomu coraz częściej pojawiają się profile aluminiowe. Do ich przecinania polecamy nożyce Kajman 450 L w przypadku dużych profili istnieje możliwość zastosowania nożycy Kajman 1000 która posiada nóż tnący o długości 1 metra.

Wycinanie łączników stalowych z grzejników aluminiowych - nożyce do złomu Kajman 450 L. Złom aluminiowy często posiada wtrącenia innych metali lub tworzy np. grzejniki aluminiowe, części samochodowe, wahacze itp. Niekiedy usunięcie tych elementów jest czasochłonne. W wielu aplikacjach można zastosować nożyce do cięcia złomu Kajman które po przecięciu umożliwią szybsze oddzielenie niepotrzebnego materiału.

Nożyce aligatorowe do cięcia krążków kabli - na etapie recyklingu kabli często występują kostki, złączki i inne elementy które nie nadają się do recyklingu. Nożyce krokodylowe do złomu umożliwiają szybkie usunięcie elementów i przecięcie kręgów kabli.

Regulacja podnoszenia wysokości szczęki tnącej- maszyny do cięcia złomu Kajman 800 i Kajman 1000

Przecinanie gałązek aluminiowych na nożycy Kajman 600 - materiał złom z odlewni aluminium.

Rozdrabniacz wstępny do odpadów AGD

Maszyna do recyklingu bojlerów na ciepłą wodę CWU złom - usuwanie piany izolacji pur z bojlera.

Żuraw HDS stacjonarny wolnostojący z powodzeniem może zastąpić koparkę podczas załadunku materiału do kruszarki, szredera, paczkarki lub innej maszyny do recyklingu.

Używane nożyce do cięcia zło,u Kajman 600 B - aligator do złomu używany.

Gilotyna aligatorowe nożyce do cięcia złomu Kajman 600 - przecinanie amortyzatorów samochodowych - maszyna do recyklingu amortyzatorów samochodowych.

Cześci zamienne do obrotu rotatora Indexator. W ofercie posiadamy wszystkie części do każdego typu osprzętu Indexator.

Chwytak do złomu o pojemności 600 litrów z mocowaniem do koparki do złomu Fuchs 430.

Prasonożyce do cięcia złomu Kajman Automatic 700. Gilotyna do cięcia złomu podczas przecinania rur stalowych.

Mocowanie zawiesie do ramienia koparki dla chwytaka do złomu. Umożliwia zamocowanie chwytaka do złomu na dowolnej koparce. Zawiesie jest wahliwe w dwóch osiach.

Maszyny do cięcia złomu i recyklingu metali Mistra.